-
Roestvast staal 1.4571
Rechte koppeling Serie A-G-71 -
Roestvast staal 1.4571; Pijpaansluiting dubbelzijdig
Rechte reductie Serie A-GR-71 -
Roestvast staal 1.4571
Rechte tussenkoppeling Serie A-GZ-71 -
Roestvast staal 1.4571
Haakse insteekkoppeling Serie A-W-71 -
Roestvast staal 1.4571
T-koppeling Serie A-T-71 -
Roestvast staal 1.4571; BSP Binnendraad
Rechte opschroefkoppeling Serie A-GAI-R-71 -
Roestvast staal 1.4571; Binnendraad metrisch
Rechte opschroefkoppeling Serie A-GAI-M-71 -
Roestvast staal 1.4571; BSP Schroefdraad; elastische afdichting
Rechte inschroefkoppeling Serie A-GE-R-ED-71 -
Roestvast staal 1.4571; Schroefdraad metrisch; elastische afdichting
Rechte inschroefkoppeling Serie A-GE-M-ED-71 -
Roestvast staal 1.4571; BSP Schroefdraad
Haakse inschroefkoppeling Serie A-WE-R-K-71 -
Roestvast staal 1.4571; Schroefdraad metrisch
Haakse inschroefkoppeling Serie A-WE-M-71 -
Roestvast staal 1.4571
Instelbare haakse inschroefkoppeling Serie A-EW-71 -
Roestvast staal 1.4571
Conische reduceeraansluiting Serie A-RED-71 -
Roestvast staal 1.4571
Instelbare L-koppeling Serie A-EL-71 -
Roestvast staal 1.4571
Instelbare T-koppeling Serie A-ET-71 -
BSP Roestvast staal 1.4571; Schroefdraad; elastische afdichting; Afdichtkegel; Wartelmoer
Rechte inschroefkoppeling Serie A-EGE-R-ED71 -
Roestvast staal 1.4571; BSP Schroefdraad; elastische afdichting
Hogedruk-draaikoppeling Serie A-WH-R-71 -
Roestvast staal 1.4571
Rechte schotkoppeling Serie A-SV-71 -
Roestvast staal 1.4571
Hoekschotkoppeling Serie A-WSV-71 -
Roestvast staal 1.4571
Aansweefkoppeling Serie A-AS-71 -
Roestvast staal 1.4571; BSP Buitendraad (elastische afdichting)/Binnendraad
Reduceer-verloopnippel Serie A-RI-ED-71 -
Roestvast staal 1.4571; Inbuszeskant; BSP Schroefdraad; elastische afdichting
Afsluitplug Serie A-VSTI-R-ED-71 -
Roestvast staal 1.4571; Inbuszeskant; Schroefdraad metrisch; elastische afdichting
Afsluitplug Serie A-VSTI-M-ED-71 -
Roestvast staal 1.4571; geschikt voor Pijpeinde
Afsluitplug Serie A-R0V-71 -
Roestvast staal 1.4571; Afdichtkegel; O-ring FKM
Afsluitkegel Serie A-VKA-71 -
Roestvast staal 1.4571
Wartelmoer Serie A-M-71 -
Roestvast staal 1.4571
Snijring Serie A-DPR-71 (Standaard) -
Roestvast staal 1.4571/FKM
B4 Snijring Serie C-B4-71 -
Roestvast staal 1.4571; geschikt voor Schotkoppeling
Contramoer Serie A-GM-71
|
|
Rechte tussenkoppeling Serie A-GZ-71Roestvast staal 1.4571 |
| Diameter | Serie | Type | Sequence |
|---|---|---|---|
| 6 mm | lichte serie | A-GZ06L71 | 7790000 |
| 8 mm merged | lichte serie | A-GZ08L71 | 7790001 |
| 10 mm merged | lichte serie | A-GZ10L71 | 7790002 |
| 12 mm | lichte serie | A-GZ12L71 | 7790003 |
| 15 mm | lichte serie | A-GZ15L71 | 7790004 |
| 18 mm | lichte serie | A-GZ18L71 | 7790005 |
| 22 mm | lichte serie | A-GZ22L71 | 7790006 |
| 28 mm merged | lichte serie | A-GZ28L71 | 7790007 |
| 35 mm | lichte serie | A-GZ35L71 | 7790008 |
| 42 mm | lichte serie | A-GZ42L71 | 7790009 |
| 6 mm | zware serie | A-GZ06S71 | 7790010 |
| 8 mm merged | zware serie | A-GZ08S71 | 7790011 |
| 10 mm merged | zware serie | A-GZ10S71 | 7790012 |
| 12 mm | zware serie | A-GZ12S71 | 7790013 |
| 14 mm | zware serie | A-GZ14S71 | 7790014 |
| 16 mm merged | zware serie | A-GZ16S71 | 7790015 |
| 20 mm merged | zware serie | A-GZ20S71 | 7790016 |
| 25 mm | zware serie | A-GZ25S71 | 7790017 |
| 30 mm merged | zware serie | A-GZ30S71 | 7790018 |
| 38 mm merged | zware serie | A-GZ38S71 | 7790019 |